PostWysłany: Sob 17:57, 07 Kwi 2007    Temat postu:

ale i tak dziś sie w szok wjebałem jak sektor zobaczyłem na którym byliśmy Laughing

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 126

Skąd: Jasło

PostWysłany: Sob 21:58, 07 Kwi 2007    Temat postu:

Sędziowanie po raz kolejny w Głowience skandaliczne. Znaczy, nic sie nie zmieniło, nadal mamy pod górkę. DAMY RADĘ ! Twisted Evil

Z oficjalnej:
LKS Głowienka - Rafineria Czarni 1910 Jasło 1:2 (0:1)
0:1 Myśliwiec (45), 0:2 Koscelnik (49), 1:2 P. Wilk (71)
Czarni: Kwiek - Ciciora, Chrząszcz, Myśliwiec, Dedo, Guzik (Twardzik), Pytlowany (Munia), Koscelnik, Żuławski (Sienicki), Kasprzyk, Bieniasz.

O kolejne trzy punkty wzbogacili się jasielscy piłkarze w Wielkanocną sobotę, pokonując w Głowience tamtejszy LKS 2:1. Zwycięstwo z zespołem zamykającym tabelę nie przyszło jednak łatwo.Od poczatku spotkania inicjatywa należała do Czarnych, którzy jednak na małym i nierównym bioisku nie potrafili udokumentować swojej przewagi zdobyciem bramki. W koncowce I połowy po składnej akcji calego zespołu z prawej strony boiska piłkę w pole karne wrzucił Rado Koscelnik a Daniel Myśliwiec mocnym strzalem umieścił ją w siatce. Drugą połowę Czarni rozpoczęli od mocnego uderzenia, gdyż już w 49 minucie po zagraniu Pawła Kasprzyka najlepszy w jasielskim zespole Rado Koscelnik podwyższył na 2:0. Wydawało się, że Czarni pójdą za ciosem i dalsze bramki są tylko kwestią czasu, jednak to gospodarze zaczełi przejmować inicjatywę i w 71 minucie zdobyli bramkę po ładnej głowce Pawła Wilka. Kontaktowa bramka uskrzydliła gospodarzy, którzy dążyli do zdobycia wyrównującej bramki. Jasielska obrona nie pozwalała im jednak na zbyt wiele. Czarni próbowali kontratakować jednak bez powodzenia.
Piłkarze tak jednej jak i drugiej drużyny walczyli na boisku nie myśląc o zbliżających się Świętach. Nie można jednak tego powiedzieć o arbitrze, który zapewne, prowadząc spotkanie był chyba myślami przy świątecznym stole. Dwie ewidentne ręki piłkarzy Głowienki we własnym polu karnym przeszły bez echa, a w II połowie wycięty 8 metrów przed bramką Rado Koscelnik ze zdziwienie przyjął decyzję sędziego aby grać dalej. Trzy punkty pojechały do Jasła i to jest najważniejsze w kontekście następnych trudnych zwłaszcza wyjazdowych meczów ligowych.

Trzeba się przyzwyczaić, że gramy na wyjazdach przeciwko 12/14 (doliczając liniowych) zawodnikom. U nas nam specjalnie nie podskoczą bo dostana w pysk w razie "W", a na wyjazdach żądzi krośnieński OZPN !